• |
ide | kryesore

VIDEO/ Spikerja ia plas të qeshurës kur po jepej lajmi për pensionet

Syri i Lapsit

Ka bërë xhiron e rrjetit video e një spikere ruse e cila ia ka plasur të qeshurës gjatë dhënies së lajmeve. Aleksandra Novikova ka qeshur me lot gjatë raportimit për rritjen e pensioneve në vend.


Ajo po jepte lajmin e mirë për përfitimet financiare që do të siguronin personat me aftësi të kufizuara dhe veteranët e luftës.


Ajo qeshi rreth një minutë edhe pse u mundua që të qetësohej sado pak. “Unë u përpoqa, ju e dëgjuat” – ka thënë Aleksandra. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu