• |
ide | kryesore

Vogue, rekord shitjesh falë Meghan

Paparazzi, Slider

Redaktori i Vogue, Edward Enninful njoftoi të enjten se botimi i revistës së Meghan Markle, ishte shitja më e shpejtë në historinë e botimit britanik.

Ai e ndau lajmin lajmin e bukur për Meghan, përmes një postimi në Instagram.

Në vitin 2019, Meghan redaktoi numrin e shtatorit të British Vogue, dhe edicioni special u titullua ‘Forcat për Ndryshim’. Ajo përmbante një koleksion të njerëzve që donin të bënin ndryshime duke thyer barrierat. Madje, në të përfshihej dhe një bisedë mes Meghan dhe ish-Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara, Michelle Obama.

1 Comment

  1. Na cate karin me kete gold digger-sen. Cfare ka kjo me shume apo me pak se Kejvina, Elvana etj. Si aktore eshte dhe me dobet se Elia Zaharia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu