• |
ide | kryesore

Edhe pse në kërkim ndërkombëtar, Shën Valentini rikthen Dragon krah Angela Martinit

Paparazzi, Slider

Rikthehet pas një viti arratisje bashkëshorti i Angela Martinit, biznesmeni rumun Drago Savulescu. Prej kohësh përflitetj se modelja shqiptare i kishte dhënë fnd martesës pasi çifti nuk ishin parë më në shoqërinë e njëri tjetrit. Kjo për arsye se një vit më parë u tha se Drago kishte probleme me drejtësinë dhe ishte shfaqur një urdhër arrestimi ndërkombëtar. Sipas ediave t huaja biznesmeni duhet të vuante dënimin prej 5 vitesh për një skemë të tjetërsimit të pronave në bregdet. Megjithatë Shën Valentini nuk e ka mbajtur dot larg Dragosin nga bashkëshortja e tij Angela Martini. Kjo e fundit ka publikuar pak orë më parë një video ku shfaqen dy duart e dyshes, në një skenë tepër romantike. Të dy plotësojnë dy pjesët e zemrës të tatuazhit që e bënë në prill të vitit 2016. Në një postim tjetër Angela është shfaqur nga Milano i Italisë vetëm. Të jetë me bashkëshortin në Itali? Ajo nuk ka konfirmuar asgjë pasi me siguri i druhet ekspozimit të tij.

 

Vieë this post on Instagram

 

Hi there !

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu