• |
ide | kryesore

Lezhë, shpërthim me eksploziv në dyqanin e biznesmenit

Lajme, Të fundit
tritol-lokal_1461047104-6297827.jpg

Një sasi eksplozivi ka shperthyer gjate nates ne fshatin Gocaj te Lezhës.

Raportohet se lënda eksplozive është vendosur në derën e një dyqani në pronësi të shtetasit Arben Malotaj.

Per fat nga shperthimi nuk ka pasur persona te lenduar, por vetem deme materiale.

Policia ka mberritur menjehere ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Pas ngjarjes ne deshmine e pare qe kane dhene familjaret pretendojne se nuk ka asnje konflikt dhe nuk i dine arsyet e vendosjes se lendes eksplozive ne biznesin e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu