• |
ide | kryesore

Martohet Keti Bazhdari, bashkëshorti e suprizon me tortën në formën e penisit (FOTOT)

F1, Paparazzi

Keti Bazhdari mbrëmjen e djeshme i dha fund beqarisë në një ceremoni private. Ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë Shkodër mbrëmjen e 14 Shkurit kurorëzoi dashurinë me Kleidi Gjonej. Tre ditë para martesës dyshja kanë organizuar së bashku një festë beqarie mes miqve të përbashkët.Vëmendjen më të madhe nga festa e ka marrë torta surprizë që i partneri kishte përgatitur për Ketin. Ai e ka surprizuar me një tortë e cila kishte të vendosur në shtresën e sipërme një dekor në formën e penisit. Vetë çifti kanë publikuar foto nga festa dhe torta në rrjete sociale.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu