• |
ide | kryesore

TikOff/ ‘Woah challenge’ i Lukaku dhe kërcimi i çuditshëm i Napolit e Bennacer

Sport, Video

Futbolli është më zbavitës përmes videove që vetë protagonistët e spotit më popullor të planetit publikojnë në rrjetet sociale. Lojtarë të Inter, Milan, Napoli, Roma e Fiorentina zbaviten gjithnjë e më shpesh me gjetje qesharake në rrjetet e famshme social dhe Gazzetta dello Sport i ka grumbulluar videot më të mira të javës në rubrikën “TikOff”.

Nuk duhet humbur sfida e Lukaku e kërcimet fantastikë të Napolit në stërvitje, por jo vetëm kaq…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu