• |
ide | kryesore

Fundjava All Star, basketbollistët në pasarelë mode

Paparazzi, Slider

Fundjava All Star, e cila filloi sot, ka qënë gjithmonë një tregues për sa larg NBA ka shkuar si një markë. Ajo është fetsa më e madhe e vitit për basketbollin.

Kjo do të thotë se yjet e basketbollit do të shfaqen në atlete moderne dhe të modës së fundit. Basketbollistët duken se e kanë kuptuar se për të qënë i famshëm nuk mjafton vetëm loja, por dhe një veshje shoqëruese fantastike. Russell Westbrook, Damian Lillard dhe të tjerë janë bërë ambasaodrë global për marka si Nike apo Adidas, duke e çuar stilin e tyre në një nivel tjetër. E gjitha kjo duke reklamuar produktet e markave.m Gjatë nxemjes së lojtarëve të shumtë janë fansat që mezi presin të bëjnë foto të atleteve që ata kanë zgjedhur të veshin.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu