• |
ide | kryesore

Meghan dhe Harry, të lumtur larg mbretërisë (FOTO)

Paparazzi, Slider

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Në disa fotografi ekskluzive për “Daily Mail”, çifti shfaqet i lumtur, teksa zbret nga një avion në Kanada, ndërkohë që duket se djali Archie mungon. Dyshja zgjodhi një fluturim komercial këtë herë, ndryshe nga e shkuara ku udhëtonin me avion privat.


 ImageImage

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu