• |
ide | kryesore

Martesa e tyre zgjati vetëm 12 ditë, shokon ish bashkëshorti i Pamela Anderson

Paparazzi, Slider

Ato u martuan në fshehtësi por martesa e tyre zgjati vetëm 12 ditë.

Bëhet fjalë për yllin e ‘Baywatch’ Pamela Anderson dhe producentin e njohur Jon Peter.


Por së fundmi ai ka shokuar të gjithë me atë çfarë ka thënë për Anderson. ’ Unë lash gjithçka për Pam. Ajo kishte borxhe rreth 200.000 dollarë që nuk arrinte ti paguante.Kështu që unë pagova borxhet e saja dhe divorci ishte falenderimi që mora’ është shprehur Peter për revistën Page Six. Më pas ai shton dhe faktin që Anderson në periudhën që ishin bashkë rinovoi dhe gjithë gardërobën e saj.

Por së fundmi ai ka shokuar të gjithë me atë çfarë ka thënë për Anderson. ’ Unë lash gjithçka për Pam. Ajo kishte borxhe rreth 200.000 dollarë që nuk arrinte ti paguante.Kështu që unë pagova borxhet e saja dhe divorci ishte falenderimi që mora’ është shprehur Peter për revistën Page Six.Më pas ai shton dhe faktin që Anderson në periudhën që ishin bashkë rinovoi dhe gjithë gardërobën e saj Ata kanë qënë të lidhur dhe para 30 vitesh por Peter nuk arriti ta harronte kurrë aktoren.

“Ka gra të bukura kudo, dhe unë mund të kisha zgjedhur, por për 35 vitet e fundit unë e kam dashur vetëm atë. Më bën të egër, në  sensin pozitiv. Ajo më frymëzon Gjithashtu Peter tregon dhe mënyrën që  Anderson i kishte propozuar atij për martesë. ‘Ajo më dërgoi një email ku shkruante se dëshironte të martohej me mua. Ishte një ëndërr që po bëhej realitet dhe pse unë isha në një lidhje me një tjetër. Por siç u pa më pas ajo po falimentonte prandaj më zgjodhi mua’ u shpreh i zhgënjyer Peter.

Image

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu