• |
ide | kryesore

Poston foton topless në shtrat, Naomi merr komentin nga ish i dashuri (FOTO)

Paparazzi, Slider

Është 49 vjeç dhe Naomi Campell është në formë të përkryer fizike. Dhe ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto ku shihet topless ku të gjithë ndjekësite saj i ka lënë pa frymë dhe në mesin e tyre dhe ish të dashurin Flavio Briatore. Bosi Formula 1 nuk i  ka rezistuar dot fotos së modeles dhe ka shkruar : Top (më e mira).

Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu