• |
ide | kryesore

(VIDEO) Tre makina të lidhura brenda në det, çfarë po ndodh në Vlorë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Tre fuoristrada janë gjetur në zonën e quajtur ‘Plazhi i ri’ ne Vlorë disa metra në brëndesi të detit.

Thuhet se makinat kanë hyrë në det për të tërhequr drejt bregut një mjet lundrues. Në vendngjarje ka mbërritur policia e cila po heton ngjarjen dhe motivet e saj.

Mjeti lundrues i dyshuar se do tërhiqej nga makinat është shoqëruar drejt zonës së triportit në Zvërnec. ©Lapsi.al 

6 Comments

  1. Urime ju qoft ter vllazerve edhe motrave shqiptare qe kan dhan kontribut per lirin e kosoves si me luft si me ndihma te ndryshme edhe urime ju qoft 12 vjeori i pamvarsis te kosoves, kurse marri ju qoft te gjith tradhtarve shqiptar qe e sabotuen edhe luften ne shum mnyra luften edhe vran popull, ushtar, intelektual epror ushtarak, qe luftuen edhe e dhan jeten per pamvarsi e kosoves e kta bruma kishe po e urojn pamvarsin e kosoves, kta tradhtar vrasa hajna

  2. Urime ju qoft ter vllazerve edhe motrave shqiptare qe kan dhan kontribut per lirin e kosoves si me luft si me ndihma te ndryshme edhe urime ju qoft 12 vjeori i pamvarsis te kosoves, kurse marri ju qoft te gjith tradhtarve shqiptar qe e sabotuen edhe luften ne shum mnyra luften edhe vran popull, ushtar, intelektual epror ushtarak, qe luftuen edhe e dhan jeten per pamvarsi e kosoves e kta bruma kishe po e urojn pamvarsin e kosoves, kta tradhtar vrasa hajna

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu