• |
ide | kryesore

Krimi që tronditi Kosovën, dalin pamjet kur nxirren nga banesa trupat e pajetë të pesë familjarëve (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Zyrtarë të Institutit të Mjekësisë Ligjore i kanë nxjerrë trupat e pajetë të pesë anëtarëve të familjes Bllaca nga shtëpia e tyre, ku sot ka ndodhur rasti tragjik në Gjilan.


Trupat e pajetë do të dërgohen për ekspertizë mjeko-ligjore. Ishte yrtarja policore, Valdete Bllaca, që vrau tragjikisht katër anëtarët e familjes, dy prindërit dhe dy vëllezërit, e më pas vetën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00 të ditës së sotme.


Policia e Kosovës së bashku me kryeprokurorin e Prokurorisë së Gjilanit, Arben Kadiru, kanë konfirmuar para mediave se zyrtarja policore në Gjilan ka vrarë prindërit, vëllezërit dhe më pas vetën, me armën e shërbimit.

1 Comment

  1. ska mundesi mo burr
    se nuk bejne femrat nga keto gjera
    meshkujt jane te dhunshem
    ata duhen nxjerre nga shtepia e tyre kur e gjuajne gruan e vet me shpulle
    a u shkerdhefish racen arixhinjte e molembekut edhe malos o kurvat e sorrosit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu