• |
ide | kryesore

FOTO/ Aksident i frikshëm në SHBA, ndërron jetë shqiptari i fiksuar pas motorëve

Lajme, Të fundit

Nuri Kaloshi, një shqiptar që jetonte në Amerikë ka ndërruar jetë pas një aksidenti të frikshëm që ka pësuar me motor. Ai është aksidentuar me kamionin e mbeturinave, teksa gjykata ka vendosur që shoferi i makinës nuk ka pasur asnjë faji. Lajmin e hidhur e ka dhënë djali i tij më anë të një postimi në “Facebook” si dhe mediat e huaja. Kaloshi njihej për pasionin që kishte për motorët.


 

1 Comment

  1. Qofte i xhenetit !
    Njeriu i vuajtur ashtu di iki qofte edhe ne Amerike.
    Kaloni nje femijeri ne interrnim
    I qofte dheu i lehte!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.