• |
ide | kryesore

Isli Islami flet për mardhënien me Ori Nebiaj: Jam me fat

Paparazzi, Slider

Isli Islami e konsideron veten me fat që personi që sheh çdo mëngjes është Ori Nebiaj.

“Ndër personat e parë që shoh në mëngjes është Ori dhe jam me fat se kam ç’të shoh”, u shpreh Isli

Prej shumë kohësh dyshja e mëngjesit të “ëake Up” janë përflur për një lidhje por këto zëra nuk janë konfimuar asnjëherë nga asjëra palë. Në emisionin e Rudinës Isli ka folur për herë të parë për mardhënien me Ori Nebiajn.

Pasi tha se moderatorja është po e njëjtë si në ekran ashtu dhe në jetën reale, theksoi se është dhe një mikeshë e mirë, duke hedhur sërish poshtë zërt për një lidhje mes tyre.

“Ori ashtu siç duket në ekran, ashtu edhe është në të vërtetë, është komode, është e qeshur…”,”Është mikeshë shumë e mirë”.

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu