• |
ide | kryesore

Këto xhinse do të jenë në modë për pranverën e këtij viti

Stil

Në sezonin e pranverës, xhinset janë veshja më e pëlqyer për të gjitha vajzat.

Janë të thjeshta për t’u kombinuar dhe mund të përshtaten lehtë edhe vetëm me një bluzë.

Nëse jeni duke menduar se cilat modele do te jenë në modë për sezonin pranverë –verë, mjafton t’ju hidhni një sy fotove të mëposhtëme.

Nga modelet që përzgjedh “Who What Whear” shihet se xhinset kanë ndryshuar dhe tani fotmat e  gjera janë duke u preferuar shumë.

Xhinset vintage

Xhinset poshtë gjurit

Xhinset me bel të lartë

Xhinset kauboj

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu