• |
ide | kryesore

Meta nxjerr VIDEON: Është mirë të mos e provojë askush kokëfortësinë time!

Lajme, Të fundit

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta ka publikuar mbrëmjen e së mërkurës një video të shkurtët me një mesazh të fortë.


Video është shoqëruar nga kënga “Për ty atdhe”, por në fund dëgjohet kreu i shtetit të paralajmërojë: “Ky është atdheu i të gjithë shqiptarëve. Është mirë të mos e provojë askush kokëfortësinë time për të mbrojtur interesat e vendit tim”.


Më herët gjatë ditës Meta paralajmëroi se në 2 mars do të mbajë një tubim në qendër të Tiranës me synim për të mbrojtur vendin nga “grushti i shtetit” që po ndërmerr qeveria. ©LAPSI.al

20 Comments

  1. Ilir Meta për t’i shpëtuar drejtësisë po e fut vendin në krizë dhe në gjakderdhje. Më motivacionin sikur parlamenti po shkel kushtetutën kjo është edhe e vertet. Po’ ai nuk duhet të harroj që e la shkelur shum her qe nuk dua t’ia kujtoj për mos të humbur kohë. 1. Duke u ber opozitar i reformave në drejtësi. Me dekretin e30 qershorit dhe shumë dekreteve që nuk dua t’i përmend ai ka kaluar në opozitë dhe nuk mund të kryej rolin presidentit. Po i kujtoj se pa reformën në drejtësi Shqiperia nuk mund të futet në komitetin europian

 1. Te lumte z. President! Mushka ashtu i do drute, keta shoke kane vetem veten, jane nga ata qe te vrasin naten e te qajne diten. E kane cuar vendin ne nje katastrofe.

 2. Mbron interests e vendor te tij duke e vjedhur vendin e tij . A ka njeri qe i ha keto bruckulla te Ketij njeriu? Se as president nuk mund ta quash.

  1. Rama vete e fshiu bythen me gjethe fiku kur ishte puna e Kosoves. Tani le te presi pasojat nga ata qe realisht kame mbrojtur trojet e tyre dhe qe ky donte tua coptonte.

 3. Me inat nga cdo gje te vjen me lulin qe eshte kthyer banalisht ne zar. Jo lider ta quash po as drejtor I PD se I opozites ka kohe qe eshte Meta. Nga super protagonizem ne kohe te sales ne nje hic gje tani. Ti shkosh ne mes te PD ta rrafesh me rrip dhe te vije me prindin neser….

 4. Z.META KUSHTETUTA NUK ESHTE KOKEFORCI POR DAMOSDOSHMERI PER TA ZBATUAR JE SHUME I VONUAR ME VJEN KEQ PER KOMBIN TIM JU NJESOJ JENI MOLLE E KALBUR E NDARE NE DYSH.POPULLI POPULLI POPULLI IM DHE UNE POR JU ………..KETE QE THUA TI TANI UNE e kame thene ka 7 vite QE DY GJELA NE NJE KOTEC NUK RRINE ATA I HANE KOKEN NJERI-TJETRIT POR Z.META JE SHUME SHUME I VONUAR …………

 5. :):):):) Keta thone qe Rama eshte i cmendur. Po te jete kaq i cmendur sa ka cmendur dhe keta te tjeret thua?!
  Ky me keto videot dhe mesazhet “therese” na habiti fare

 6. Pergjimi dhe 21 janari …. 1 pilli i gjirit te njalave (kurv_ve) ….. Presidont me votat e edverit &co …. Per cilat banda e ka fjalen ki sillo se nuku po merret vesho …. ?!

 7. Mer ilacet e salihut,haloperidolin qe e plakun si nje qingj rebel,por ty do te beje mire se je trup me i vogel,bej thirrje qe te vijne ke ty lakuriqet kineze shpellkaret e salihut dhe ram ushit skifteret e qimit dhe besit,gazekaret zhei rakipi lesi dhe ishalla beheni 2000 veta dhe te rrezoni ramen,sa per popullin e gjere po presin spakun per ty e salihun e tropojes,

 8. As be Hale te gomereve nuk vete per kete palaco hajdut.
  Nuk la qeveri pa nderruar,pa asnje motiv politik,nje sherrxhi qe do vetem bythen r vet, tamam bandit.
  Ishalla vret vehten.
  Nje ciban we duhet hequr.

 9. Hengshi kokat ishalla e shkofshi gjith per lesh dhjeresira te sorosit
  Tipike perdorin atdhedashurine kur duan te mbulojne mutin sa nje mullar qe i ka mbuluar hehehehehe

 10. Kush eshte i rehatuar me ramen tè shikoi ertv kush e ndjen se shteti esht kapur ne tè gjitha hallkat e tij duhet tè dal ne 2 mars

 11. patriotizmi streha e fundit e horrave dhe mafjozave si puna e like floririt. o like floriri boll u hodhe sy njerezve. ti e di shum mir qe jan me mijera deshmitar te bemave te tua o cop hajduti ordiner.

 12. TURP ESHTE PER DISA KOMENTUESA QE VEJNE GOJE MBI KOSOVARET.
  KOSOVARET JANE PATRIOTE NUK SHITEN AS NUK BLIHEN SIC I BLENE RAMA E HORAT E TIJ VOTAT .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu