• |
ide | kryesore

Adelina Tahiri flet për planet e zgjerimit të familjes

Paparazzi, Slider

Në gusht të vitit 2018, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Nga martesa e saj me avokatin Serjozha Markov solli në jetë djalin e saj të parë të quajtur Jon. Jon është tashmë 1 vjeç e gjysmë dhe Adelina po mendon të bëjë një fëmijë të dytë.

E pyetur nga ndjekësit e saj në Instagram lidhur me planet për zgjerimin e familjes, Adelina ka treguar se do edhe një fëmijë.

“Po sigurisht që po! Aq kam dashuri për Jonin dua edhe një”, ka shkruar Adelina.

E pyetur për gjininë, këngëtarja ka treguar se një vajzë do të ishte perfekte.

“Po vdes për një vajzë”, shprehet Adelina.

Kujtojmë se këngëtarja 2 vite më parë u mrtua me biznesmenin 52-vjeçar dhe çdo gjë ishte private.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu