• |
ide | kryesore

Video/ Ibrahimovic impresionues, top, litarë e pajisje: video e postuar nga kuqezinjtë bëhet virale

Sport, Video

38 vjec por duket se nuk i ndjen, kjo mund të jetë fare mirë nëntitulli i videos së publikuar nga Milan në Instagram. Në klip shihet Zlatan Ibrahimovic, që stërvitet në palestër me pajisjet e forcës, litarë e topa specifikë stërvitorë. Kultura e suedezit është e njohur, për të qenë vendimtarë në Serie A në një farë moshe, mënyra e vetme është punë, punë dhe vetëm punë. Një moto që Ibra tregon se e ka, nuk ka rëndësi cfarë lexon në kartën e identitetit. E video është bërë menjëherë virale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu