• |
ide | kryesore

“Këta e kanë mendjen për të zhvatur”, Basha takon nënat dhe gratë në Fier (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i PD, Luzlim Basha ishte në Fier, ku u takua më disa gra dhe nëna të këtij qyteti.

Basha thotë se ato përballen çdo ditë me vështirësi. Edhe pse në kushtet e mbijetesës, shprehet kreu i PD, ato janë me kurajo dhe dinjitet, por edhe me shpresë se ditë më të mira do vijnë për to dhe për familjet e tyre. Sepse fierakët dhe gjithë shqiptarët meritojnë të nesërme më të mirë, thotë Basha.


Lulzim Basha:

“Këta s’kanë vesh për të dëgjuar. Këta nuk kanë zemër për ti kuptuar problemet tuaja. Këta e kanë mendjen vetëm për të zhvatur. Do ta kalojmë edhe këtë, vetëm duhet të jemi bashkë sepse kur jemi bashkë nuk ju cënon njeri”

5 Comments

  1. Oh KY eshte per Leah,te dhi gaziy didomos kur flet per pulat,lopet,qepet etj dhe te ptemten ja mbath me Hollande.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu