• |
ide | kryesore

Monika fillon fushatën në mbështetje të Metës: “Do jem në bulevard në dy mars”

-Instant, Të fundit

Monika Kryemadhi ka nisyur një tur të LSI-së nga Shkodra për të rekrutuar mbështetës për mitingun e presidentit Meta në 2 mars: “Unë do të jem aty, jo për Metën, por për kauzën” i tha ajo shkodranëve. “2 marsi ka vevojë për vendosmërinë e gjithë burrave dhe grave shqiptare që duan ti rrisin këtu fëmijët e tyre” vazhdoi ajo. Përpos kritikave ndaj qeverisjes fjala e Kryemadhit ka qenë edhe plot batuta pikante të një zhargoni rruge. Ajo qe ka quajtur ministren e shëndetësisë, “luleshtrydhen e Ramës”, ministren e drejtesisë, halabake, ndërsa vetë kryeministrin kallam.

©Lapsi.al


7 Comments

 1. Ju te dy burre e grua jo me 2 mars por dhe me 30 shkut te dilni skeni ku shkoni , dilni njehere para popullit dhe jestifikoni pronat parate floririn pastaj na beni moral se po mbroni dhe po ngriheni ne emer te popullit .
  Po te besh sondazh ne popull ta dini mire ju o politikane hajdute qe e keni rrjepur kete vend nga e majta ne te djathte se ne kerkojme qe klasa poliike te kaloj e para ne veting nga presidenti deri te deputet , kryetaret e partive dhe kryebashkiaket …….

 2. Bobo, zot na rruaj kush ben moral.
  Nuk e kuptojne akoma sa te konsumuar dhe mizerrje jane. Jashteqirja e ketij kombi.

 3. Tani qe e mbeshtet dhe Monika, kushedi ca do ndodhi! Do behet nami. Perpara o popull me monen ne krye, e ardhmja e ketij vendi shpresa e ketij kombi. Karagjoze politike.
  Mendoni qe keshtu do i shpetoni burgut.

 4. Po femijet nga Londra do vijne ne 2 mars?
  Shqiptret duhet te cohen ne 2 mars 3,4,5 mars, cdo dite sa ti peshtyjne dhe ti hedhin ne gropen e mutit , ciftin lubi Meta, familjen Berisha, Lulzimin me kunat dhe Ramen me fis e fare.

 5. po sa moter qira qe jeni more , ne vend ta meshtesni ,ju beni gojore ed palles , vdekshin bytheqirat e rilindjes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.