• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta kryetari i Bashkisë Rrogozhinë

Lajme, Të fundit

Ndërron jetë kryetari i bashkisë Rrogozhinë, Haxhi Memolla. Memolla ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 52-vjeçare. Mësohet se shkak për vdekjen e tij është bërë një infarkt kardiak.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Peshkopi, ku kryebashkiaku ishte për të parë ndeshjen mes Korabit dhe Egnatias.

Haxhi Memolla u zgjodh kryetar bashkie në Rrogozhinë në 30 qershor 2019. Ai ka mbaruar arsimin e lartë për inxhinieri agrare.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu