• |
ide | kryesore

Fotolajm/ Koronavirusi, mbyllet Duomo në Milano

Lajme, Të fundit

Ndër masat për të kontrolluar përhapjen e koronavirusit nga autoritetet italiane është edhe mbyllja e Duomo në Milano.

Ky është një vendim “parandalues”, i vlefshëm deri më 25 shkurt “në pritje të dispozitave të mëtejshme dhe më të hollësishme nga autoritetet kompetente”.


Vendimi për mbylljen e Kompleksit Monumental u mor mbrëmjen e së dielës. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu