• |
ide | kryesore

FOTO+VIDEO/ Alarmi nga koronavirusi, boshatisen supermarketet në Itali

Lajme, Të fundit

Rafte të zbrazëta të mishit dhe frutave dhe perimeve, radhë të gjata në arkë. Në Milano orët e fundit ka një sulm në supermarkete pas urdhrit të Rajonit i cili urdhëron mbylljen e shkollave dhe vendet e grumbullimit. Në tregje ka nga ata që dalin me 2 ose 3 karroca dhe me maska.


“Jemi 4 persona në shtëpi”,- thotë një burrë për mediat italiane, citon lapsi.al.


“Do të kisha ardhur normalisht sot, por më duhet të blej më shumë për shkak se nuk e di kur duhet të dal nga shtëpia” – shton një tjetër.

“Gjithmonë ka njerëz të dielave, por sot ka shumë më tepër se dyfish”, – tha një punonjës i shitjeve. Nuk kanë munguar edhe sherret mes klientëve që duan të marrin gjithçka nëpër rafte. ©LAPSI.al

Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia Coronavirus, "saccheggiati" i supermercati della Lombardia

2 Comments

  1. Ketu ne Oazin e lumtur te Ridhjerjes raftet jane plot………, vetem se s’ka njerez per te blere!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.