• |
ide | kryesore

Quentin Tarantino, baba për herë të parë

Paparazzi, Slider

Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij, Daniella Pick, janë bërë prindër për herë të parë.

Përfaqësuesit e Tarantino-s thanë për Page Six: “Daniella dhe Quentin Tarantino janë të lumtur të njoftojnë se lindi fëmija i tyre i parë. Djali lindi më 22 shkurt.” Përveç kësaj, nuk u dha asnjë informacion tjetër. Bebushi është fëmija i parë i çiftit. Tarantino konfirmoi në gusht se Daniella ishte shtatzënë. Regjisori dhe këngëtarja/aktorja izraelite u njohën në vitin 2009, kur ai po promovonte filmin “Basterds Inglourious” në Izrael.


1 Comment

  1. ja dhe ky ka**i me zile
    duke pasur ne dore te gjitha femrat e hollivudit, mund te kishte marre nje 16 vjec edhe ta riste vete
    vajti edhe mori kete sorren cifute nga izraeli

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu