• |
ide | kryesore

Rikthehet seriali Friends-at

Paparazzi, Slider

Ribashkimi i “Friends”, për të cilin është përfolur që nga 2004-a, po ndodh vërtet. Kasti prej 6 yjesh, pritet të rikthehet në maj të këtij viti në HBO Max dhe WarnerMedia.

Që nga 1 janari i këtij viti, njerëzit e shprehën se ishin të trishtuar që seriali i famshëm u tërhoq nga Netflix.Rikthimi i veçantë do të vijë bashkë me 236 episodet e tjera të Friends-ve, kështu që bëhuni gati për muajt në vazhdim!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu