• |
ide | kryesore

Yllka Kuqi bëhet nënë për herë të parë

Paparazzi, Slider

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi ndau me publikun lajmin e pritjes së ëmbël.

Nëpërmjet një fotoje ku shfaqej me bashkëshortin, ajo shfaqej me barkun e rrumbullakosur, por pa zbuluar më shumë detaje nga pritja e ëmbël.

Pak ditë pas fotos, prindërit e saj kanë treguar për  RTV21 se vajza e tyre është bërë nënë.

Ata kanë treguar se Yllka ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Luiza.

Në vitin 2011 Yllka Kuqi u martua me muzikantin, Astrit Pallaska dhe lajmi i bukur vjen pas 8 vitesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu