• |
ide | kryesore

Frika nga koronavirusi/Zhduket nga farmacitë dizinfektanti i duarve

-Instant, Të fundit

Sot ishte e pamundur të gjeje në farmacitë apo markatat e Tiranes dizinfektantin e zakonshëm për pastrimin e duarve. Duke qene se larja apo higjenizimi i tyre është masa e parë mbrojtëse kundër koronavirusit, njerzit janë dyndur për ta blerë atë në të gjitha pokat në Tiranë. Po ashtu qe e kotë të mërrje mundimin të kërkoje maska në farmaci. Edhe ato janë zhdukur.

©Lapsi.al


4 Comments

  1. Dhe beni maska me nji Meter nape ben e pakta pese maska
    Raki alkol kur thote ky zoteria me lart
    Psé shkoni luteni ne dere te krimineleve ,po’ mos te kene merak nga hundet do tju dalin ato lek.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu