• |
ide | kryesore

Meghan Markle, gati për show-n në Netflix

Paparazzi, Slider

Puna e parë e Meghan Markle pas largimit nga familja mbretërore me bashkëshortin e saj, Harry, do të jetë një shou real televiziv kanadez, ku ajo do të paraqitet vazhdimisht.

Sipas një burimi të afërt me ekipin e prodhimit, 38-vjeçarja do të jetë e ftuar të shfaqet në mënyrë të përsëritur në “I Do, Redo”, ku do të bashkohet me shoqen e saj të ngushtë, stilisten e dasmave Jessica Mulroney, ylli i shfaqjes së ardhshme të Netflix. Paraqitjet e saj në shfaqje do të jenë të rastësishme, sipas një burimi i cili nuk ka zbuluar nëse dhe sa do të paguhet Markle. Në 10 episode, shfaqja pason 10 çifte dhe përvojat e tyre katastrofike me dasmën e tyre të parë përpara se të realizonin dasmën e tyre të ëndrrave nga përpjekja e tyre e dytë, transmeton KP. Markle, dikur e divorcuar dhe tani e martuar me princin Harry, kishte një moment të ngjashëm në jetën e saj, raporton Page Six. Dasma e saj kushtoi më shumë se 42 milionë dollarë dhe veshja e saj ishte dizajnuar nga Givenchy. Murloney dhe tre fëmijët e saj morën pjesë në ceremoni. Pas paraqitjeve të shumta në emisionin ‘Good Morning America’, ku ajo u dha shikuesve këshilla se si të vishen lirë, por mirë, stilistja merr shfaqjen e saj, duke shfaqur çifte nga SHBA dhe Kanada.


Produksioni nuk iu është përgjigjur pyetjeve rreth Meghan Markle, ndërsa publicisti që punoi në shfaqje nuk pranoi të komentojë ndonjë gjë që lidhet me të. Ajo vetëm tha se xhirimet e shfaqjes nuk kishin mbaruar dhe se ende nuk ishte caktuar një datë për premierën. Shfaqja 30-minutëshe do të jetë në dispozicion në Netflix.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu