• |
ide | kryesore

Pësuan defekt teknik, shpërthejnë panelet diellore në Elbasan (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në lagjen “Kala”,Elbasan, në lokalin në pronësi të shtetasit E.S., dyshohet se si pasojë e një defekti teknik, ka plasur një bolier dhe për pasojë kanë plasur dhe tre panele diellore që ishin të vendosura sipër lokalit. Nuk ka dëme në njerëz, vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu