• |
ide | kryesore

Eleni Foureira e ftuara speciale në koncertin e Malumës

Paparazzi, Slider

Këngëtari me famë botërore, Maluma prej disa muajsh ka nisur turin e tij botëror dhe në datën 11 mars do të jetë në Athinë. Në një koncert madhështor, Maluma do të mbajë koncertin e tij dhe e ftuar speciale është këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Mezi po pres”, shkruan këngëtarja.


Kujtojmë se në datën 14 mars, Maluma do të mbajë koncertin në Shqipëri. Festa e Ditës së Verës në Tiranë do të jetë më e zjarrtë se kurrë dhe të gjithë mezi po e presim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu