• |
ide | kryesore

Harrison Ford tregon sekretin e tij për martesën afatgjatë

Paparazzi, Slider

Harrison Ford ka sekretin për një martesë të gjatë e të lumtur dhe e ka ndarë me të gjithë.

Mos fol fare, thjesht tund kokën”- ka thënë 77-vjeçari në një intervistë me revistën “Parade”. Harrison dhe bashkëshortja, Calista Flockhart, sapo kanë festuar 10 vjetorin e martesës, ndërkohë që janë bashkë prej 18 vitesh, një kohë mjaftë e gjatë kur mendon se janë çift Hollywood-i.

Ata kanë 22 vite diferencë, por kjo nuk ka qenë aspak pengesë në marrëdhënien e tyre, e cila sipas aktorit është me fortë se kurrë. Përveçse qëndron në heshtje dhe bën gjithçka që gruaja i kërkon, cili është një sekret tjetër i Ford, për një martesë të lumtur? Epo mesa realizimi i githë detyrave që i takojnë. Për shembull, si një pilot i linçesuar atij i pëlqen që herë pas here të fluturojë, por përpara se ta bëjë këtë, sigurohet që të ketë mbaruar të gjitha punët e shtëpisë. Gjithashtu ai përpiqet që të kalojë sa më shumë kohë vetëm me Flockhart në fermën e tyre në Wyoming.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu