• |
ide | kryesore

Koronavirusi, shkon në 11 numri i viktimave në Itali

Arkiva, Lajme, Të fundit

Sipas Shefit të Emergjencave Civile, Angelo Borrelli, ka shkruar në 11 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali.

Mosha e të vdekurve nuk është bërë e ditur, por Borrelli ka deklaruar se janë të moshuar.

Gjithashtu numri i të prekurve është rritur në 322 duke përfshirë dhe dy raste të reja në Sicili, në jug të Italisë.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu