• |
ide | kryesore

Ku do ta shohim Kastro Zizon pas largimit nga “Late Night Show”

Paparazzi, Slider

Pak ditë më parë, Kastro Zizo njoftoi se emisionini i tij “Late Night Show” nuk do të transmetohet më. Ai njoftoi se së shpejti do të nisë një eksperiencë të re televizive, por këtë herë në rolin e autorit. Kastro shtoi se programin e kishte gati dhe se po u jepte dorën e fundit për t’i përfunduar. Burime për “News31” kanë zbuluar detajet e projektit të ri dhe ai mban titullin “Urta Fest”. Ai do të jetë në formën e një kompeticioni i dedikuar promovimit të rrymës hip-hop, reggae, reggaeton e dance hall. Kastro do të rikthehet në ekran në javën e dytë të muajit mars, megjithatë ende nuk dihet se ku do të transmetohet.

3 Comments

  1. Un se marr vesh akoma ka tv qe e punesojne kete trapin hajd VK thuaj keshtu eshte bere shqiperia me lloj lloj tartakutesh e matufash

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu