• |
ide | kryesore

Rama jep këshilla për koronavirusin: S’ka vend për panik, do ta kalojmë edhe këtë flamë (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas panikut dhe frikës nga koronavirusi në vendin tonë, reagon edhe kryeministri Rama.

Përmes një statusi në Facebook, Rama shkruan se nuk ka vend për panik dhe duhen ndjekur këshillat e miratuar nga OBSH.

Ai shprehet se deri në këtë moment nuk kemi asnjë rast të prekur me koronavirus.

“Nuk ka vend për panik! Ju lutem ndiqini këto këshilla të thjeshta të miratuara nga organizata botërore e shëndetësisë dhe shmangni sa më shumë telebroçkullat dhe dixhidokrrat që ushqejnë ankthin e panikun. Deri në këtë moment që komunikojmë nuk kemi asnjë rast të koronavirusit, por nëse në ditët a javët në vijim do të duhet ta përballim, jini të sigurt se do ta kalojmë edhe këtë flamë. Së bashku“, thote Rama.

8 Comments

  1. Salihun e mbajne te lidhur per arsyen se eshte koka e koronavirusit kinez dhe ne keto jave ka infektuar te gjithe shpellkaret ne qarkullim

  2. E kalofsh ishalla, ate dua se bashku me verioret-jugor, tan bashk do ja hedhim e masi tja hedhim do ja fillojm duke vjedh si zakonisht perqindjet ne ngritje. Para Laci, Yrysh perpara me PS hajne te gjithe qylsat sidomos te varferit dhe te pasurit socialist kolere.
    Te dalte Saliu ne onderr Edo, e tu boft lugat ishalla :HiHiHi:
    Po Saliu, Ducja, Dulla, Hitleri, Stalini te gjithe te rraces e sojit tend i pafsh ne ondrra t’bukura me sy hap e me sy myll. Se ju politikanet keshtu e keni shifni ondra duke vjedh, duke llap e duke ba politik.
    Shqiperia po ndryshon. PS po punon. Il Popolo bahet gati me hi me naj brim me fshehi prej koronit. Se thone se …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu