• |
ide | kryesore

Video/ Napoli në avantazh: Mertens tremb Barcelonën

Sport, Video

Napoli në avantazh në San Paolo përballë Barcelonës dhe është Metrens ai që ka shënuar në sfidën delikate. Në tempullin e Maradonës, Messi nuk po arrin të shfaqë madhështinë e tij, ndërsa skuadra e Gattuso ka marrë kryesimin në minutën e 30 me sulmuesin shtatshkurtër. I preferuar në majën e sulmit pa pika referimi Mertens ka entuziazmuar San Paolon, duke frikësuar Barcelonën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu