• |
ide | kryesore

Video që ngre dyshimet/ A është Nicki Minaj në pritje të një fëmije?

Paparazzi, Slider

Reperja me famë botërore, Nicki Minaj, mund të jetë duke pritur një fëmijë me bashkëshortin, Kenneth Petty. Shkak për këto lajme është bërë një video e publikuar nga vetë Nicki në llogarinë e saj në Instagram. Ajo kishte filmuar partnerin i cili kishte vendosur dorën mbi barkun e saj dhe e përkëdhelte, duke i bërë të gjithë të dyshojnë se çifti po pret një fëmijë. Fansat kanë vërshuar në komente duke e pyetur për shtatzëninë, mirëpo Nicki ka vendosur të na lërë ende kuriozë. I vetmi detaj që 37-vjeçarja ka treguar është se dyshja po fluturonte drejt Trinidad, ndërsa më pas lajmëroi fansat në këtë vend se kishin mbërritur. Më herët, Minaj ka treguar gjatë intervistave dëshirën e saj të madhe për t’u bërë nënë.

 

View this post on Instagram

 

🇹🇹

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu