• |
ide | kryesore

A do të jetë Meghan dhe Harry pjesë e dasmës mbretërore?

Paparazzi, Slider

Princesha Beatrice e cila e shtyu dy herë ceremoninë e dasmës së saj, më në fund do të kurorëzohet me martesë në muajin maj të këtij viti.
Ceremonia do të mbahet në datën 29 në Buckingham Palace dhe thuhet se do të jetë një festë private.

Në dasmën e saj, princesha Beatrice ka ftuar edhe çiftin jo më mbretëror, Harry dhe Meghan.
Megjithëse janë larguar nga pallati mbretëror dhe kanë hequr dorë nga titujt e tyre, dyshja ka vendosur të marrë pjesë në dasmë.

LONDON, ENGLAND – NOVEMBER 27: Prince Harry and actress Meghan Markle during an official photocall to announce their engagement at The Sunken Gardens at Kensington Palace on November 27, 2017 in London, England. Prince Harry and Meghan Markle have been a couple officially since November 2016 and are due to marry in Spring 2018.
Harry dhe Meghan do të udhëtojnë nga Kanadaja në Londër për të marrë pjesë në ditën speciale të princeshës.
Me siguri prania e tyre në dasmë do të zbusë tensionin mes çiftit dhe antarëve të tjerë të pallatit mbretëror.
Momentalisht, Meghan dhe Harry po shijojnë jetën e re në Kanada dhe dukesha është më e lumtur se kurrë për këtë ndryshim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu