• |
ide | kryesore

Aktori i njohur viziton varret që ka blerë për veten e tij

Paparazzi, Slider

Nicolas Cage ka shkuar të shohë varret që ka blerë për veten një dekadë më parë, në një varrezë në New Orleans. Mesa duket vizita e tij në këtë qytet kishte qenë e planifikuar, për shkak të pjesëmarrjes në karnavale, megjithatë ndalesa në varrezën “St Louis No 1” jo, ku ai u pa bashkë me një grua të panjohur.

Si Nicolas ashtu dhe shoqëruesja e tij ishin veshur me lëkurë dhe nuk u dukën aspak të lumtur që njerëzit dhe paparacët i vunë re në varreza.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu