• |
ide | kryesore

Kur Nexhmija nderonte me grusht tek varri Enver Hoxhës (FOTO)

Lajme, Të fundit

Nexhmije Hoxha, e veja e diktatorit e cila ka pasur një rol të rëndësishëm krah Enver Hoxhës gjatë periudhës së komunizmit mbetet një figurë për tu studiuar. Ish të përndjekurit e cilësojnë bashkëpërgjegjëse për krimet e komunizmit.


LSA na sjell foto të Nexhmije Hoxhës kur bën homazhe në varrin e Enver Hoxhës më 16 tetor 2008. Për cdo vit nostalgjikë të Enver Hoxhës ndonëse të paktë dhe të vjetër në moshë bëjnë homazhe dhe nderojnë figurën e diktatorit.3 Comments

  1. Sedi pse i nxirrni keto foto qe na i peshtiroset. Ne nje fare menyre dhe ju qe i nxirrni po investoni per ata vromat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.