• |
ide | kryesore

Video/ Lyon dominon Juventus, në avantazh me Tousart

Sport, Video

Favorit në letër Juventus, sepse në 30 minutat e para të 1/8 të finaleve të Champions League, është Lyon që dominon fushën dhe pasi goditi traversën, merr edhe avantazhin në minutën e 31. Tousart i ka shpëtuar mbulimit të mbrojtjes në qendër, duke i dhënë avantazhin skuadrës së Garcias.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu