• |
ide | kryesore

Arben Derhemi përfundon në spital (FOTO)

Paparazzi, Slider

Jeta e tij ka qenë e lidhur pas teatrit e aktrimit dhe në karrierën e tij numërohen shumë role.

Por kohëve të fundit jo çdo gjë po shkon ashtu si duhet. Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur vetë aktori i cili ka postuar një foto nga spitali në Instagram. Duke falënderuar doktorët Arben Derhemi ka treguar se gjithçka ka kaluar dhe ai fatmirësisht është mirë.

 Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori.
Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu