• |
ide | kryesore

Rita Ora ndahet nga Raff Law

Paparazzi, Slider

Rita Ora dhe Raff Law janë duke shmangur artistikisht njëri-tjetrin, pak kohë pasi ata u afruan me njëri-tjetrin gjatë xhirimeve të filmit “Twist”.

“Unë mund të zbuloj se çifti janë ndarë pas tre muajsh takime me njëri-tjetrin, pasi Rita kaloi shtatë javët e kaluara në Los Angeles duke u rikuperuar pasi i ka operuar bajamet, ndërsa Raff është rikthyer në Londër”, ka thënë një burim.

Do të thotë që ata e humbën ditën e parë të Shën Valentinit së bashku – një shenjë e cila forcon mendimet se ata i kanë dhënë fund lidhjes. “Unë së pari tregova se si dyshja ishin përfshirë në mënyrë romantike në fillim të dhjetorit, ndërsa aktronin së bashku në filmin ‘Twist’, xhirimet e të cilit përfunduan para disa muajsh”, tregoi më tej burimi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu