• |
ide | kryesore

Bardhi: Rama dhe Dako pranë njëri – tjetrit, shikoni kush e drejton PS

Lajme, Të fundit

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Gazmend Bardhi ka deklaruar se Partia Socialiste mbetet një parti e inkriminuar dhe e kriminalizuar. Në një status në Facebook, Bardhi ka publikuar një foto ku të pranishëm janë edhe kryeministri Edi Rama, bashkë me ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako.

“Vangjush Dako non grata në SHBA dhe nën hetim për vjedhjen e zgjedhjeve në bashkëpunim me bandën e trafikantëve nderkombëtare të drogës dhe qënieve njerëzore, vazhdon dhe merr vendime në PS e Edi Ramës dhe është në krye të vendit. Pavarësisht fasadës dhe ngjyrave, Partia Socialiste me Edi Ramën mbetet një parti e kriminalizuar, që ka në drejtim dhunuesit e grave!”- shkruna Bardhi krahas fotos.


10 Comments

  1. Këta janë karikatura e degjeneruar e etërve të tyre kriminelë të kongresit të parë të PKSH në 1948.

  2. NUK PO DUKEN YMER GELBAZA KELLIRA CARLO BOLJA BOLINO SKENDER KURVA MINXHOZI SOKOL SKYPE-eBALLA DHE LORENC KURVA VANGJELI DIKU AFER VANGJUSH DAKOS….

  3. Lapsi lerini keto lajme koti, por tregojuni shqiptareve çfare rreziku i pret pasi turqia ka leshuar 3.7 milion emigrant sirian, pjesa me e madhe e te cileve do hyjne ne shqiperi nepermjet greqise. Pikepyetje eshte çben Frontex e perse ka adhur ketu.

  4. Ardhshin sa me shume emigrante qe tu qijne grate bythqirave. Vazhdon guruja me gjiknurien, keshtu fillon edhe gara kush te kape sa me shum kara. U shtofshin ezmerat, se evgjiteria e qelbistanit ka nevoje ta rinovoj gjakun blu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.