• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr SMS: 3 të dyshuar me koronavirus mbahen fshehur nga Kongresi i PS

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një SMS që i ka shkuar nga një prej “qytetarëve dixhitalë” që thotë se tashmë në vend janë ndaluar 3 të dyshuar të si të prekur me koronavirus,. Por mbahen fshehur për shkak të kongresit të PS-së.

“Përshëndetje doktor. Ju drejtohem per te denoncuar dështimin total te shtetit shqiptar ne masat ne lidhje me CoronaVirus.


Sot janë ndaluar ne Rinas 3 pasagjere nga Milano te dyshohet te infektuar te cilet jane derguar ne sanatrium dhe rrjedhoje eshte infektuar komplet kush ka qene ne avion me to, por asnjë tjeter nuk eshte marre per tu ekzaminuar vec tyre.

Si rrjedhoje rrezikohet nje perhapje e menjehershme ne Tirane nga pasagjeret e tjere. Thuhet se keta presin qe te mbarojne kongresin dhe te shpallin, por ky eshte nje krim i vertet. Anonim te lutem!” – thuhet në SMS-në që publikon Berisha.

11 Comments

 1. Eshte mashtrim i rilindjes per te penguar protesten e dy marsit sepse po te ishte e vertet do fusnin ne karantine gjithe pasagjeret osé keta Jane 100% te PA afte dhe lejuan perhapjen e koronaviruesit ne gjithe Shqiperine

 2. Sale, meqe e paske me qef kete punen e virusit. Pse nuk con Bashen ne fshehtesi per specializim ne Vuan. Dhe kur te vi Basha i koronaspecializuar, akuzo Ramen. Dhe bej ate qe ben ti me mire. Grusht shteti.

 3. Ky ka lindur i semure me Epilepsi dhe ka gjithe jeten qe mjekohet me haloperidol si epileptik kronik,nje shpellkar dixhital I shkruan ketij dhe ky si I semure e boton ne fcb,njeriu qe per 30 vjet infektoje 40% te shqiptareve me viruse te ndryshme si perdhunimin vrasjen vjedhjen djegjen e fshatrave etj,por ky popull sot nuk e rruan me per ty o Virusi I se keqes salih

  1. Ky malok I lindur me gene korone do vdesi me lemeri ,vampiri I Tropojes me djalin bythqi dhe vajzen buce do shofi lemeri

 4. Tradhtari me i madh i kombit shqiptar ka dhene nje intervise ne nje media qe financohet nga salihu personalisht,ky njeri qe ka vrare kosovare per llogari te serbeve,ky ka dorzuar kosovar te uck te serbet,ky qe nuk e njohi asnjehere uck dhe sakrificen e kosovareve,ky nuk njohu rambujene,ky nuk njohu rugoven ky shiti arme dhe karburant per llogari te serbeve qe keta te vrisnin femije gra burra kosovare,tani po i ben sherbimin e fundit serbeve,si gjysh me niper e mbesa me gjak serb dhe grua serbe keto jane sherbimet e fundit per llogari te serbeve perpara kohes qe po i vjen i ngordhjes si Qen rrugesh

 5. Berisha Njeriu dhe politikani me I shkelqyer qe ka pa’s tokat shqiptAre
  Krymat mavi justifikojen gaveten me qull para Partis se ridhierjes Duke shar doktorr in

 6. Ja qifsha ropt…… ekstazi i ka pas ato mitingjet sala. Me ka marre malli. Ska me tani. Asgje sdegjojshim. Si ato ceremonit vudu qe ne fund te kercimit kaloje ne orgazem. Ne fund te mitingut na kapte nje urrejtje e kenaqshme per kundershtarin qe ja qinim ropt. Vetem urdher pritshim. Politika tani eshte kaq e merzitshme sa ne mes te mitingut te ze gjumi…..

 7. Po tani qe e konfirmoi edhe ministria e shendetesise qe janë analizuar tre rastet e dyshimta? He ju komentuesit me pagese cfare do te thoni??? Vetem injorante si ju qe shiteni shumë me lire se prostitutat merren me personin dhe jo me ate se cfare thote… Por ju jeni nga ai soji qe per nje sufllaqe jeni gati te vareni per partine… Ah rrace e qelbur paskeni pas qenë ju komunistet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu