• |
ide | kryesore

FOTO/ Sherr në familjen e Ramës, Gregu del hapur kundër Olsit

Pikante

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama i është gëzuar triumfit të skuadrës së tij të zemrës Tiranës ndaj rivalëve të përjetshëm të Partizanit. Bardheblutë fitoi 5-1 dhe pas kësaj fitoreje, Gregu ka dalë hapir në mbështetje të skuadrës së tij.


Ai shkroi në “Instagram” se “e vërteta doli në shesh” duke nënkpuptuar se tashmë nuk do të fshihet më për skuadrën e tij. Kjo duket se nuk do t’i pëlqejë xhaxhait të tij, Olsit që është drejtor sportiv i Partizanit.


Si për të ndarë sherrin ka reaguar edhe kryeministri Rama që në Instagram shkuan duke postuar foton e të birit: “O Zot, ky me Tironën, xhaja vet dhe Erjoni im me Partizonin. Halle halle kjo dynja, halli hallit nuk i ngja”.

 

View this post on Instagram

 

O zot, ky me Tironën xhaja vet dhe Erjoni im me Partizonin🤭 Halle halle kjo dynja, halli hallit nuk i ngja😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

13 Comments

 1. Ati e dergoi vet te birin ne stadium nen petkun e tifozit te tiranes qe mos therisnin tifozet e tiranes rama ik. Dhe ia arriti qellimit momentalisht. Por llogarite nuk jane bere mire. Nga sot e tutje do therrasin rama ik tifozet e partizanit per ate qe drejton qeverine dhe per ate qe drejton klubin.

 2. Pellazge trima pak bythqima biletat i bleni stadiumin e ri e keni tani kur te fleni fusni hundet ke vrima aty ku ka bythen legeni.

 3. As na plas BYTHAper sherrin e Gregut me xhajen e tij drogaxhi.
  Po e ke cu te Tirana , qe ta besh drejtor sportiv a ta blesh ekipin dhe ti kesh te dyja ekipet TI.
  KJO ESHTE SI PUNA E ASAJ PERRALLES ME DY DHENDURET”BIJE SHI NUK BIE SHI NJE DHENDER DO VRASE VETEN”.
  NJERI ISHTE BOSTANXHI TJETRI POCAR. TE PARIT I DUHEJ SHIU PER TE MBJELLAT, TE DYTIT I PRISHTE POCET E PLITHARET E BALTES.
  EDHE KY KM- ja YNE ,NE CDO DERBI DO QESHE O PER NJEREN SKUADER O PER TJETREN.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu