• |
ide | kryesore

Kris Jenner i tregon të gjitha për vajzat e saj

Paparazzi, Slider

Kris Jenner është ndër nënat më të famshme në botë sepse ka 5 vajza të suksesshme që marrin vëmendje në çdo veprim që bëjnë. Falë serialit të tyre, Kardashianët kanë arritur të krijojnë një perandori që tashmë vlen biliona dollarë.

Së fundmi, Kris është bërë pjesë e emisionit të Ellen Degeneres aty ku u vu përballë disa pyetjeve të vështira.


Kris duhet të zgjidhte vajzën e saj të preferuar e nëse mendoni se tha emrin e Kylie Jenner, e cila është më e pasura ndër motrat dhe paguan çdo gjë për mamanë e saj, e keni gabim.

Vajza e preferuar (vetëm për sot) është Khloe”, tha Kris.

Telefonin nuk ma hap kurrë Kylie”, ishte përgjigjia tjetër e Kris, duke e mbyllur më pas intervistën:

Nipin e ardhshëm do ta sjellë në jetë Kourtney, ose Kylie ose mbase Kendall”, duke na lënë më shumë kuriozë. Nuk na mbetet asgjë tjetër veçse të presim sezonin e ri të “Keeping Up With The Kardashians” aty ku do mësojmë se cilat nga vajzat do bëhet sërish mama, si edhe reagimin e tyre për intervistën e Kris.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu