• |
ide | kryesore

Video/ Manita e Tiranës: dygolësh i Muçit fundos Partizanin

Sport, Video

Një derbi që përfundoi në mënyrën më të keqe për Partizanin, që në fundin e ndeshjes me Tiranën pëson edhe dy gola që i japin përmasa humbjes së të kuqve. Muci ka shënuar golin e katërt në minutën e 81, duke ndjekur mirë aksionin e duke dërguar në rrjetë topin e kthyer nga grushtimi i Hoxhës.

Asgjë për të shpëtuar në këtë ndeshje dhe llogaritë sulmuesi i ri bardheblu i mbyll vetë, me golin e pestë, direkt nga goditja e dënimit në minutën e parë shtesë. Super gol i talentit bardheblu që befason Hoxhën dhe fikson një rezultat që do të mbahet mend.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu