• |
ide | kryesore

Arrestohet vajza e Steven Spielberg

Paparazzi, Slider

Vajza 23 vjeçare e adoptuar e Stiven Spilberg është arrestuar për dhunë familjare vetëm një pasi deklaroi planet për të ndjekur karrierën e saj si pornostare.

Mikaela Spilberg u kap mëngjesin e ditës së djeshme dhe arrestimi i saj u konfirmua nga Daily Mail. I fejuari i saj, 47 vjeçari Çak Pankou, tha se incidenti ishte vetëm një keqkuptim. Detaje rreth çështjes ende nuk dihen. Mikaelës iu paguan 1000 dollarë për lirimin nga arresti dhe pritet të dalë pas mbushjes së 12 orëshit të kërkuar


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu