• |
ide | kryesore

Video/ Pique ‘tradhëton’ Barcelonën: Vinicius shënon për Real

Sport, Video

Real Madrid kërkon vendin e parë bashkë me Klasiken dhe në minutën e 71 duket një hap pranë arritjes së objektivit. Vinicius Junior kalon në avantazh merengues, duke përfituar nga një devijim i pafat i Pique, që nxjerr jashtë loje Ter Stegen. Barcelona tashmë ka rreth 20 minuta lojë për të kthyer ndeshjen e për të ruajtur kreun.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu