• |
ide | kryesore

Françeska Jaçe: Burri im duhet të jetë me lek

Paparazzi, Slider

Një nga modelet më të komentuar, Françeska Jaçe pasditen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “E Diell”.
Në një intervistë për gazetarin Ervin Kurti, ajo zbuloi detaje që nuk i kishte thënë më parë.
Ervini i drejtoi disa pyetje pikante dhe nuk munguan çështjet e zemrës.

Ai e pyeti si e do të dashurin dhe Françeska nuk mund të ishte më e drejtpërdrejtë se kaq.
Ajo tha se një burrë pa lekë nuk e do!
“Po tani edhe pa lekë për çfarë e do?”-tha modelja.


Françeska njihet për jetën e saj luksoze dhe pushimet e shpeshta.
Në Instagram-in e saj ajo publikon shpesh foto dhe video nga vendet e shtrenjta që viziton.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.